Fobian / Kalina Płużek / ♫ fmttm / ♫ ehh hahah / ♫ janina skrzypek – SZKLANA GÓRA (finisaż)

Zapraszamy na dźwiękowe dopełnienie szelestów, zgrzytów i szeptów Szklanych gór w przestrzeni Krakowskiej 34. Trzy godziny sennych doświadczeń dźwiękowych domkną żywota twórczości Fobian i Kaliny Płużek, zanurzając nas w dymie wspomnień, rozszczepienia, duplikacji, i czego jeszcze góry zapragną nam udzielić.

Wystąpią:

**ehh hahah** 

Przeżywanie dla ehh hahah’a oznacza radość z życia i czerpanie pełni z szczęścia. Jego sekretem do udanych relacji jest zaufanie, miłość, szczerość i lojalność. Urodzony w okolicach Krakowa 9 marca jest astronomiczną rybą. Jego ulubiony kolor to zielony, a szczęśliwa liczba to sześć.
https://ehhhahah.bandcamp.com

Fobia | fmttm

Kolekcjoner dźwięków, wysoce zaangażowany w ich miksowanie, odtwarzanie i anamnezę – lubi się z hauntologią, ma beef z dokumentalizmem, a czasem po prostu chciałby uśpić i grać od koszmarów do snów
https://soundcloud.com/fmttm
https://fmttm.bandcamp.com

・*:.。.☆janina skrzypek☆.。.:*•

Według imiennego magnesu na lodówkę – marzycielka. Co pewne – fanka mokradeł. Boli ją lewa górna ósemka i traci przez to sen z powiek. W jej debiutanckim live nie zabraknie motywów snu utraconego, jak i pamięci o niewinności sprzed czasów rośnięcia nikczemnego ząbka.

Start finisażu: 18:00

Granie: 19:00-22:00

Gatunki: Experimental, Noise, Ambient

Wydarzenie typu „zapłać ile chcesz” – po występie udostępnimy puszkę, do której będziemy zbierać pieniądze na opłatę za wypożyczenie sprzętu.

Nie zapewniamy 🍷 na tym finisażu – można przynieść swoje.